…stačí si jen vybrat to správné…

Když uvidíš bílý sníh v létě, znamená to, že asi není něco v pořádku, když uvidíš slunce v zimě je to v obvyklé… když vidíš mě je to štěstí :-) TAK KOUKEJ ZASE PŘIJÍT!!!

 

Je jazyk sval? Jo? Tak si jdem dát páku :-)

 

Spis dnes na břiše? Ne? A můžu tam spát já???

 

Mám takovou žízeň a hlad, že bych u Tebe přespala!

 

Pojď a už si nehraj na anděla a zkus hádat k čemu máme těla! Nestůj a nesni o životě, přede ve mě tygří kotě a to kotě už má hlad, pojď se mnou milovat.

 

Celý svět bych rozdala, celý svět i nebe, jenom bych si nechala můj miláčku Tebe.

 

Jsi jako velmi kvalitní odrůda – vyzrálá na slunci, máš lesk, sladkou chuť, nádhernou barvu a vůni, chtěl bych se Tě napít plným douškem, protože život je příliš krátký na to abychom pili špatné víno!

 

Nejdůležitější věci by měl mít člověk neustále při sobě – jen nevím, jak Tě nacpu do batůžku.

 

Řekni mi něco a já to mohu zapomenout. Ukaž mi něco a možná si to nebudu pamatovat. Obejmi mne a já nezapomenu nikdy.

 

Když k Tobě jednou v noci přijde pan s bílými vousy, v červeném kabátě a narve Tě do pytle, neboj se. To jsem jen napsala Ježíškovi, že Tě chci pod stromeček :-)

 

Matematicky vzato je polibek to, co dostaneme, dělíme-li dotek rtů dvěma… Já se s Tebou ráda podělím :-)

 

Prosila jsem boha o něco malé a dal mi kamínek, prosila jsem o něco velké a dal mi horu, prosila jsem o něco krásné a dal mi tvoje číslo.

 

Tolik tolik si přeju, aby to nebyl jen sen! Stále vidím hvězdy v Tvých očích, přitahují mě svým uhrančivým svitem, nemohu už bez nich existovat!

 

Nauč se smát se slzami v očích, nauč se pohladit se zavřenou dlaní, nauč se rozdat všechno a nemít nic, pak teprve poznáš, proč stojí za to žít život, který je mnohdy hodně těžký a složitý k tomu, aby si člověk našel chvíli mít rád také toho druhého, který na to čeká a touží byt milován tím na kom mu záleží.

 

Na 40% se mi líbíš, na 50% Tě mám ráda, na 60% Tě chci, na 70% Tě miluju, na 80% s Tebou chci chodit, na 90% s Tebou chci spát a na 100% si dělám srandu :-)

 

Můžeš mi bejby sundat tričko, můžeš mi sundat kalhoty i kalhotky… ale kolíčky mi na šňůře nech!

 


Další stránky: 1 2

Sobota 24. září 2022        Pošlete jim sms přání!