…stačí si jen vybrat to správné…

Je čas už jít spát, já přeju si nechat o Tobě zdát. Jak mě jemně líbáš, jak letmo dotkneš se rtů, jak zasypeš mě horou dotyků. Už aby tento sen nebyl pouhým snem, těším se stále více na Tebe každým dnem. Slaďounký polibek posílá Tvoje beruška.

 

Je už hodně pozdě a já jsem ještě vzhůru, proč?… Myslím pořád na Tebe, ale Ty už asi spinkáš. A pokud ne, tak posílám spoustu polibků na dobrou noc. Mám Tě moc rád.

 

Když luna stříbrným paprskem pohladí Tvou tvář, já skromným přáním dobrou noc chci Ti přát!

 

Když pohlédnu do nebe, vzpomenu si na Tebe. Když vidím padat hvězdy jako kapky, přeji si cítit dotek Tvojí tlapky. Přeji Ti dobrou noc, snad chápeš, jak Tě mám rád moc.

 

Když sluníčko zapadne a mráčky jdou spát, o mém koťátku zas nechám si zdát. Jak my dva se ve snu tak vášnivě líbáme a každý se v srdíčku v kousíčku místečka míváme.

 

Když uléhám do postele, myslím při tom na Tebe. Sny o nás dvou si nechám zdát, je krásné umět milovat.

 

Když únava se k nám vkrádá, začínáme do peřin uléhat. Pak sny plné kouzel se nám zdají, mnohdy zmatené, plné tajemství. Avšak tyto tenké nitky první sluneční paprsky zpřetrhají a my ocitneme se ve světě, v němž se realita skví. Sladké sny, má princezno.

 

Když večer uléhám na polštář, vidím Tvou překrásnou tvář, Tvé oči jsou jak dvě studánky hluboké, Tvé červené líce jsou jak maliní divoké, miluji celé Tvé tělo, moje tělo by Tvé chtělo.

 

Krásné je mít Tebe, když poznám samu sebe. Poznám-li však druhou stranu, zjistím, že mám chybu. Chyba v lásce je, že miluji Tě, MILUJI TĚ moc, proto přeju dobrou noc.

 

Krásné spaní, lásko moje, chtěl bych vidět sníky Tvoje. Vědět, o čem tajně sníš, ať hned když se probudíš, můžu splnit Tvoje touhy, je to přání, ne sen pouhý…

 

Krásnou dobrou noc přeji lásce, kterou mám, a sladké snění k tomu jí dám. Mně se bude zdát o Tobě sen, že budeme spolu sami jen. Nejraději bych však vlezla Ti do pokoje, dala Ti pusinku na líce Tvoje a jenom bych koukala, jak pomalinku zavíráš očka svoje. Já jsem tady a Ty tam, tak alespoň Tobě pusinku posílám. Miluji Tě strašně moc!

 

Lásko moje, právě usínám a při tom na Tvé polibky vzpomínám. Ve snu si nechám o mazlení s Tebou zdát. Nemůžu se dočkat chvíle, kdy mě budeš v náručí zas hřát. Posílám Ti polibek na víčka, ať máš taky krásný sen, vždyť víš, že mé srdíčko bije pro Tebe jen…

 


Další stránky: 1 2 3 4 5

Středa 24. července 2024        Pošlete jim sms přání!