…stačí si jen vybrat to správné…

Letí k tobě krásný sníček, stačí, když ho chytneš do ručiček. Pak se stulíš pod peřinku a počkáš jen malou chvilinku. Ten sníček se Ti začne zdát a Ty už budeš vědět, kdo má Tě tak moc rád. Kdo chtěl by s Tebou zase pod peřinkou usínat a kdo chtěl by Tě s láskou celou noc objímat. Miláčkuju tě :-*

 

Miláčku, s láskou v srdci teď jdu spát, přál bych si Tě ve své postýlce hřát. Zahřál bych Tě láskou velkou, tou naší nekonečnou. Zahrnul tě polibky a největší něhou, co v srdci mám. Potom bych Tě něžně miloval a vedle Tebe spokojeně usínal. Hvězdičko, moc Tě miluji. Dobrou noc, lásko.

 

Miluju přírodu po ránu, když se vše probouzí, a mám chuť polibek slunci dát. Miluju přírodu v podvečer, když slunce zapadá a všechna krása světa jde spát. Dobrou noc!

 

Moje sluníčko, zavři očka maličko, chci jen, ať víš, jak ráda Tě mám, proč s Tebou v hlavě usínám. Jsi jako hvězdička na nebi nejjasnější, která v mém srdci zůstává na vždy! S láskou tvoje.

 

Na dobrou noc polibků pár, na krásné spaní pohlazení, na krásné sny mne, dobrou noc přeju ti, lásko moje.

 

Na postýlce ležím sám a jen na Tebe vzpomínám. Lásko má jediná, MILUJI Tě strašně moc a přeji Ti sladkou noc. Aby se Ti hezky spalo, posílám Ti pusu na to.

 

Nějak nemůžu usnout :-( To bude asi tím, že musím pořád myslet na tebe :-) Pořád dokola si opakuji všechno, co jsi mi říkal :o) A hlavně si zas a znova přehrávám to, co jsi dělal :-*

 

Nejsi noc a nejsi den, teď jsi právě jen můj sen. Tak přijdi ke mně, však tiše jen a žij se mnou můj krásný sen! Krásné sny…

 

Někdy, když se v noci probudím, nemůžu si odpustit a dívám se na Tebe, můj malý andílku. Jak tiše dýcháš, jak krásně spíš. Chtěl bych hlídat Tvé sny a odhánět mráčky z Tvého čela. Chtěl bych Tě zlíbat, aby každá buňka Tvého těla, abys celoucičká, celá procitla mou láskou…

 

O čem bude se Ti zdát, to pokusím se Ti dát. Tak už chrupkej, ať už spíš, ať se krásně probudíš… Miluju Tě.

 

Ponoř se do spánku, sni svůj sen, máš vlastní svět, než začne den. Mysli na člověka, který Tě má rád. Brzy poznáš, že nejsi sám!

 

Posílám Ti přáníčko, co pohladí srdíčko, dá Ti pusu na líčko a proto Ti posílám ještě táááákhle velkou pusu na čelíčko. Tak brou, brou, zlatíčko.

 

Prdelínku, moje očka se už zavírají, už jdu pomalinku spát, ještě trošku protáhnout, zoubky vyčistit a vykoupat. Ten den mě pěkně unavil a přece stál za dvě věci, protože jsem byla bez Tebe.

 


Další stránky: 1 2 3 4 5

Středa 24. července 2024        Pošlete jim sms přání!