…stačí si jen vybrat to správné…

Tak tiše jako sen, přišel Tvých narozenin den. Žij si blaze v plném zdraví, užívej toho, co Tě baví. Ať splní se Ti nejtajnější přání, ať nepřemýšlíš do svítání. Ať se na Tebe jen štěstí směje, to ze srdce Ti přeje #VASE_JMENO#

 

Varuj se ran, co se dlouho hojí, miluj lidi, co za to stojí, dosáhni v životě všeho, co chceš a žij tak, ať ničeho nelituješ. Všechno nejlepší k narozeninám.

 

Veselé narozeniny, na svoje narozeniny. Hodně se směj, přeji Ti ze srdce jenom to nej.

 

Víš, co řekne ideální chlap na Tvé narozeniny? Pořád nemůžu pochopit, jak může existovat někdo tak krásný, chytrý a sexy jako Ty ! A co řekne normální chlap? Cože ty máš dneska narozeniny? Snad nejsem normální.

 

#JMENO_OSLAVENCE#, k Tvým narozeninám, jen to krásné, protože co je krásné je i vzácné, lásku a radosti, těch ať máš nejvíce, protože bez nich bys byl jako knot bez svíce, a peníze? Ty jsou možná potřeba, ke štěstí jich však netřeba. No a jedno přání na závěr-vše o čem sníš, splnit si smíš! Všechno nejlepší! Mám Tě rád(a)!

 

Ahoj #JMENO_OSLAVENCE#, Samé růže samé kvítí, spokojenost krásné žití, ať se na Tě láska směje, to ze srdce Ti #VASE_JMENO# přeje. Krásné narozeniny, lásko.

 

Až probudíš se v den svých narozenin a všichni kolem ti budou přát, chtěla bych, ač není mi přáno, jít a velkou pusu ti dát.

 

Vše nejlepší k Tvým narozeninám, já sms Ti posílám. Hodně štěstí žádné vrásky, další roky plné lásky a s úsměvem na tváři ať se Ti vše vydaří. Vše nejlepší k Tvým narozeninám, má lásko.

 

Vše nejlepší ty můj Broučku s lucerničkou na paloučku. Na krku máš klíček štěstí. Pro to štěstí držím pěsti. Krásné narozeniny!

 

Život je hra, ve kterém vítěz není vždy první a kde získat znamená dát. Proto Ti přeji, můj milý hodně dní radosti a málo starostí i pochopení přátel.

 

Život Ti píše zas o rok víc, slovíčkem psaným chci tedy říct: Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozky oslav tak, jak se slaví. Popíjej víno, písničku zpívej, s veselou náladou na svět se dívej.

 


Další stránky: 1 2 3

Středa 24. července 2024        Pošlete jim sms přání!