…stačí si jen vybrat to správné…

Prsteny jste si vyměnili, co Vám ještě můžeme přát? Abyste spolu šťastně žili, jeden druhého měli navždy rád.

 

Prstýnek z kovu Vás dva spojí a protká leskem i Váš dům, co víc si přát, jste šťastni, jste svoji, vstříc jdete těm nejhezčím dnům.

 

Slunce nechť Vám stále svítí v tom manželském žití. Bez hromů a bez mraků rozšiřte řady !!!!

 

Sluníčko svobody vám už zapadlo, co vás to …. a …. napadlo? Já vám přeji do manželství, když ses tam tak tlačil, abys na to milý …. v každé době stačil. Štěstí ať vás neopustí ani malou chviličku, jako kvítí do života přeji malou holčičku. Nevěstě ať vyplní se všechny její tužby, ženichovi u kolébky přeji noční služby.

 

Tak dnes lezeš do chomoutu, štěstí přejeme Ti, manželství ať se Ti vydaří a máš kopu dětí.

 

Letí milá krásná zpráva světem, jednou ji budeme vyprávět i dětem. Hochu, s Tebou už je ámen, přestaneš být svobodným pánem. I když budeš hlava rodiny, poslouchat budeš jako hodiny.

 

Není jen všechno hezké na světě, občas přijde zima nebo bouře zlá, avšak všechno jde snášet, když na to jsou dva. Láska přináší do života trošku koření, vy dva jste pro sebe jak stvoření.

 

Naše milá nevěstinko, my Ti přejeme klidné manželství nemalinko. Také nezapomeň na krásnou pohádku, všichni chceme vidět dítě v kočárku. Takže kdepak chodit na zábavy, to si od teď vypusť z hlavy.

 

Vážená nová rodino, krásná nevěsto a ženichu milý, přijměte naše blahopřání v tuto neopakovatelnou chvíli. Kdyby Vám vše bylo vzato a jenom láska zůstala, Váš život by stál i tak za to.

 


Další stránky: 1 2

Středa 24. července 2024        Pošlete jim sms přání!