…stačí si jen vybrat to správné…

Letí Ježíšek s nadílkou, vrtí při tom prdýlkou. Letí, letí přímo k Vám, žízeň prý má jako trám.Pokud čekáš nadílku, nech za oknem lahvinku. Krásné Vánoce přeje #VASE_JMENO#

 

Mít někoho jako jsi Ty, to znamená cítit lásku a důvěru. Mít někoho jako jsi Ty, to je jistota pomocné ruky podané v tísni. Mít někoho jako jsi Ty, to je život plný radosti z maličkostí. Zasloužíš si nádherné Vánoce a splnění těch nejkrásnějších snů.

 

Moc se těším na Vánoce, protože si všichni přejí. A já bych chtěl popřát KRÁSNÉ VÁNOCE, pěkné večery s rodinou, radost z bílého sněhu, který mám velmi rád!

 

Na 40% se mi líbíš, na 50% Tě mám rád, na 60% Tě chci, na 70% Tě miluju, na 80% s Tebou chci chodit, na 90% s Tebou chci spát a na 100% si z Tebe dělám P*DEL :-) Šťastné a veselé!

 

Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání, v balíčku objevíš vánoční vyznání.

 

Nebe a na něm v tisících hvězdičky, z oblohy přilétá anděl maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo o Vánocích se vyplnilo. Krásné Vánoce!

 

Nechť množství dárků naruší statiku Vašeho příbytku a plameny z vánočního stromku šlehají co nejvýše. Hezké vánoce!

 

Po velkém shonu klid a pohodu, Ježíšek už u stromku zvoní, k večeři kapra, salát a oblohu, stromeček zdobený září a pokojem voní.

 

Posílám Ti seznam všeho, co bych chtěl od Tebe letos k Vánocům: Tebe.

 

Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu. Že ji měl dost, dal mi ji fůru. Povídám Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Tak šťastné a veselé!

 

Půjčil jsem si milion, měl jsem dárků kamion, neplatil jsem splátky, vzali si je zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček, neplatil jsem daně, vzali mi i saně. Už si nevím rady, sob mě chcípnul hlady, V lese mám teď pelíšek, s*ru na Vás – JEŽÍŠEK.

 

Štědrý večer už se blíží a mě stesk po Tobě u srdíčka tíží. Jeden dárek pod stromečkem bych si přála jen a tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen. I Ježíškovi už jsem dopis psala, že jen Tebe bych si přála. Až začnou na Štědrý den padat sněhové vločky z nebe, vzpomeň si na nás a na to, že miluji jen Tebe. Zvedni hlavu směrem k nebi a každá vločka co Ti spadne na tvář je ode mě políbení.

 

Štěstí a lásku, radost a něhu, ať Ti přinese vánoční den, přání mé najdeš na vločce sněhu, zachyť ji do rukou v ten šťastný den. Kouzelné vánoce.

 

Tak se mějte hodně rádi, život běží úprkem. Držte se vždy kolem krku, ale nikdy pod krkem!

  

Další stránky: 1 2 3

Sobota 24. září 2022        Pošlete jim sms přání!