…stačí si jen vybrat to správné…

Jsem snílek, blázen a cvok… snad i trochu potvůrka. Život mě občas děsí a nevím co od něj čekat, stejně jsem na tom i s láskou. Občas mám pocit, že nevím co chci a ani co jsem vlastně zač, ale jedno vím naprosto jistě… MILUJI TĚ z celého srdce…

 

Jsem ten nejšťastnější člověk na zemi. A víš proč? Protože mám ten nejkrásnější dar, co mi mohl život dát. TEBE!

 

Jsi jak jarní vánek, co duši pohladí, jak kapička rosy, co stéká po dlani, jsi jak motýlí křídla co k nebi vylétly, jak paprsky slunce co na zem pohlédly. Jsi jak studánka co v lese teče, křišťálová, co se jen tak vleče, jsi jak krásná květina co rozkvetá, jsi moje láska… ta jediná.

 

Jsi má láska na zemi, jsi provoněná růžemi. Létáš na křídlech vážky, ale já dole počítám mráčky. Spolu toho zvládneme mnohem víc, tak podej mi ruku a nic víc.

 

Jsi má tma i mé světlo, mé nebe i peklo. Jsi můj pláč i můj smích, jsi má svátost i hřích. Jsi mé teplo i led, můj život i jed. Jsi mi tak blízký a přesto tak daleký.

 

Jsi vše co na světě mám, jsi to na co celé dny vzpomínám. Tak nech mě vstoupit do tvého srdce a potěš mě… čím?.. no láskou přece!

 

Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych Ti vykouzlila, abys v životě štěstí jen měl, nikdy na mně již nezapomněl.

 

Když Amor na zem svoje šípy pouští já modlím se k němu, aby i nás láskou spojil a nikdo jiný jen bůh nás nerozdělil.

 

Když harmonika tiše hraje a soumrak padá do zahrad ta láska srdce rozechvívá, vzpomeň si, kdo má Tě rád.

 

Když jsme se poprvé potkali, věděla jsem, že jsi ten pravý. Miluji Tě!

 

Když oči zavírám a do tmy se vnořím, vysvitne měsíček a kol tisíce hvězdiček. A já hledám. Hledám tu hvězdičku, která je nejblíže mému srdíčku! Náhle se něco stalo, srdce se láskou rozzářilo! Jen jedna hvězdička tam v dáli, čistě a jasně září! Musím k ní blíž, srdce mi radí, LÁSKU dej ji! Ať nezhasne a neztratí se v dáli.

 

Když oheň v krbu tiše praská, do nás proniká naše láska. Když Tvoje ruka mou jemně tiskne, děkuji že jsi moje láska.

 

Když zavřu oči, vidím Tě před sebou, když je otevřu, nejsi tu. Miláčku, rychle se mi zase objev, jinak budu chodit se zavřenýma očima.

 

Král má svou královnu, bůh má své nebe, já mám jméno a Tebe.

 

Láska je krásná věc, všichni ji hledají, i když ji nenajdou, časem ji potkají…

 


Další stránky: 1 2 3 4 5 6

Středa 24. července 2024        Pošlete jim sms přání!