…stačí si jen vybrat to správné…

SMS přání na čarodějnice

Až já budu v černém hrobě a ty půjdeš okolo, nastavím já hnátu tobě, přeraž se ty potvoro. PS: Kouzelné čarodky.

 

Až já budu v hrobě spát, přijď se na mě podívat. Jak mě budou červi žrát a jak jim budu šmakovat. PS: Kouzelné čarodky.

 

Blíží se 30. duben, který je Tvým významným dnem. Přeji Ti, abys při sletu čarodějnic dobře a bezpečně zvládla řízení koštěte, dále Ti přeji příjemnou zábavu při večerním reji! Ať máš na tento den nádherné vzpomínky!

 

Dneska je Tvůj slavný den, koště vybal opět ven. Velký rej se blíží, baby vzhůru míří. Šťastně vzlétnout to je kumšt, náhle může přijít bum…..Multikrumplex!

 

Dneska je tvůj velký den, připrav koště, vyleť ven. Hoď na sebe kousky látky, ať nemáš let příliš krátký. Startuj rychle, hlavně včas, ať slavný let nezmeškáš… Vše nejlepší v létání a hlavně hladké přistání! To Ti přeje kolegyně z oddílu „Turbo let 20xx“.

 

Drahá přítelkyně až poletíš v noci okolo, tak se stav na kávu. Já mam letos dovolenou…

 

Drahá přítelkyně, vše nejlepší k dnešnímu svátku a miliony dalších bezpečných letových hodin na Tvém koštěti! Heslo dne: Ani letos nás nevyhubí!

 

Duben končí ! Je to sen? Poletíme opět ven! Vezmi svoje koště drahá, noc bude již jistě vlahá. Ber si koště, přidej plyn! Přidej se k nám ostatním….

 

Jestli se teď nepletu, dneska je sraz na sletu. Bude nás tam více, přijď i ty, čarodějnice. Budem tančit s koštětem, chlapům hlavy popletem.

 

Koncem dubna jak se praví, všechny ženské svátek slaví. Podle staré tradice, zapalují hranice. Než nastoupí vládu květen, prolétnete ještě světem. K svátku přeju vína litr a koštěti dobrý vítr.

 

Letí striga na metle, nadrbaná vo vetre. Spitá z vodky, piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, alkohol Ti dodá sily. Pekny sabat!

 

Milá kolegyně, přeji Vám v den Vašeho svátku hodně bez úhony nalétaných kilometrů a ať vás večer moc neusmaží. Váš Harry Potter.

 

Moje milá děvčata, připravte si košťata. Nadešel ten slavný den, kdy je nám let povolen. Přeletíme hory, lesy, rybníky a palouky, ukrutnou to rychlostí, připravte si klobouky.

 


Další stránky: 1 2

Úterý 18. června 2024        Pošlete jim sms přání!