…stačí si jen vybrat to správné…

Flirtovací a zamilované SMS přání

Jsi anděl, co naději mi dává, jsi květina, co nikdy neuvadá. Jsi slunce, co tak hřeje, jsi smíšek, co se neustále směje. Jsi víno, kterým se opíjím, jsi vějíř, kterým se ovíjím. Jsi denní světlo i noční svit, jsi motýl, co do srdce mi vlít. Jsi smích a pláč a taky hřích, tak prosím nebuď jen ve snech mých.

 

Posilám Ti pusu, jako dveře autobusu, pokud pusa nedojde, přijď si pro ni osobně :-)

 

Růže lásku věští, fialka slibuje, jestli to nevíš, někdo Tě miluje.

 

Jsi můj kamarád, ale víš, že někdo kdysi řekl, že přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. Tak si tak říkám, jestli nejsi něco víc.

 

Každý má své slabosti… mou slabosti jsi Ty!

 

Miluji Tě moc chci s tebou strávit noc. Celou noc a celý den, nechci už žádný sen.

 

Píšu Ti vzkaz miláčku, ze Tě mám moc ráda, píšu Ti vzkaz na ručku, nechci kamaráda. Pisu Ti vzkaz do očka, že to myslím vážně, že ten vzkaz už nepočká, ale Ty se chováš vlažně. Odpověz mi na otázku – jestli mě máš rád? Jestli chceš být na provázku, nebo chceš být kamarád! :-)

 

Tak moc bych Tě chtěla obejmout, cítit teplo Tvého těla. Na vlnách něhy s Tebou plout, schoulit se k Tobě úplně celá. Snad jednou přijde den, kdy moje přání nebude už jenom sen.

 

Leť do světa zprávičko, najdi tam mé zlatíčko. Vyřiď mu mé pozdravení a na rtíky políbení. Řekni, že ho mám moc ráda, víc než jako kamaráda.

 

Hlavou se mi honí tisíce myšlenek, ale žádnou nezachytím. Připadají mi jako proud křištalové vody v řece, která plyne v dáli. Tělem mi zmítá vášeň, touha po Tvém těle, v očích mám jiskřičky radosti, touhy, vášně. Když na Tebe myslím, jsem jak malé dítě, které chce být kojeno. Umírám žízní a ta myšlenka se pořád vrací, vyschlo mi v hrdle, víčka těžknou a všude okolo je šero a já čekám, že se z něj vynoříš, ale jsi jak fata morgana, která se pořád vzdaluje a dohání mě k šílenství.

 

Kouzelná je dnes obloha, má barvu Tvých očí, má myšlenka je podobná a snad Tě nezaskočí. Jen jedno malé přání mám, na chvíli s Tebou být, až přijde večer pateční do kina s Tebou jít. Zdali Tě trápí myšlenka, že znáš mě velmi málo, je tu ta šance malinká, věřit, že by to stalo, alespoň jednou za pokus, tak už mě netrap, jen to zkus!!!

 

Prosil jsem boha o květ a dal mi celou louku, prosil jsem boha o kousek chleba a dal mi celý bochník. A tak jsem ho poprosil o velkou lásku a dal mi Tebe :-*

 


Další stránky: 1 2

Úterý 18. června 2024        Pošlete jim sms přání!