…stačí si jen vybrat to správné…

Vánoční blahopřání a SMS přání

A už máme Vánoce, zase jednou po roce. Venku padá mráz a sníh, děti jezdí na saních. Ve vaně nám kapr spí, máma peče cukroví. Dárky budou hnedle, hnedle v předsíni už stojí jedle.

 

Ahoj, tady Ježíšek! Celý rok Tě pozoruji! Dobře vím, že nekradeš, nepodvádíš, nelžeš, netuneluješ. Tak už mě neser a konečně se to nauč! Já Ti pořád dárky nosit nebudu!

 

Ať je hodně dárečků i u tvého stromečku, v každém ať je zabalen jeden šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocům!

 

Až uslyšíš večer zvoneček, očekávej dáreček. Červená stuha zdobí jej, rychle pro něj utíkej.

 

Bohatý stůl, výtečnou rybu, sváteční večeři, co nemá chybu. Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu, přátele, jež nikdy nezradí.

 

Co to cinká, co to voní, kouzlo Vánoc jako vloni. Salát, řízky, vínečko, ať přibereš kilečko. Krásné Vánoce přeje #VASE_JMENO#

 

Hvězdička stříbrná dopadla na zem a všechno kolem nás mění se rázem. Hvězdička stříbrná jehličím zavoní, Vánoce přišly k nám, zvoneček zazvoní. V okně kvetou květy z ledu, těšíme se na koledu. Krátký den a dlouhá noc, už je blízko do Vánoc.

 

Ještě není pozdě, můžem to vyřešit v klidu! Můžem zůstat přáteli. Jinak Ti udělám dost velké problémy. Bude pozdě, až se budeš dusit. Tvůj vánoční kapr.

 

Ježíšku, prosím Tě, přečti si mé psaní. Je krátké. Mám k Tobě jen jedno přání: Ať jsou všichni v celém roce… takoví, jak na Vánoce!Ať jsou milí, míň se mračí… Děkuji Ti. To mi stačí.

 

Ježíšek se narodil ve chlévě, tak se vyser na vánoční úklid, ať se u vás cítí jako doma :-)

 

Každý si svůj sen tiše sní, já jsem skřítek vánoční. Sny Tvé i přání znám, sněhovou vločku posílám. Zastudí Tě na čele a zašeptá… ŠŤASTNÉ A VESELÉÉÉ!

 

Když k Tobě jednou v noci přijde pán s bílými vousy, v červeném kabátě a strčí Tě do pytle, neboj se. To jsem jen napsala Ježíškovi, že Tě chci pod stromeček.

 

Krásné vánoce, bohatého dědu Mráze a Santu Klause. Je čas zabalit kapry, upéct dárky, zabít vánočku. Jen to v tom vánočním shonu nepoplést!

 

Krásné vánoční svátky chci Ti přát, aby měl člověk člověka rád, aby jeden druhému štěstí přál a aby ten nový rok za něco překrásného stál.

 

Lásku a zdraví, štěstí a něhu, nechť Tobě přinese vánoční sen. Přání své posílám na vločce sněhu, zachyť ji na dlani v ten Štědrý den.

 


 

Další stránky: 1 2 3

Úterý 18. června 2024        Pošlete jim sms přání!