…stačí si jen vybrat to správné…

SMS přání z lásky

Motto:
Pošlete z lásky miláčkům svým SMS přání,
když amorovým šípem poraněné srdce vkládáte do jejich dlaní.
Oni odepíší z lásky psaná SMS slova o milování,
pak oba dva již budete jen sobě odevzdáni nespoutaní.

(Lumi & hlas anděla štěstí)

 

Ať žije láska, ať žije mládí, život je krásný, mějme se rádi.

 

Až na tebe někdo zařve: MILUJU TĚ nevěř mu, protože ten, kdo tě opravdu miluje, ten se k tobě přivine a do ouška ti zašeptá: LÁSKO.

 

Až zavřeš očička a budeš snít, přál bych si na chviličku u Tebe být. Pohladit Tě po tváři, vidět ještě jak se Tvůj úsměv rozzáří a popřát Ti sladké sny, ať se Ti má lásko krásně spí.

 

Chtěla bych být kapkou na tvém těle, i když má tak krátký, ale krásný život. Stékala bych po každém záhybu tvého těla a chvěla se nadšením a užívala si každé vteřiny. Stékala bych nekonečně dlouho a už bys jen cítil jen jemný a lehký dotek. Ale nespadla bych, čekala bych až se vypařím a jako pára tě zahalila do závoje.

 

Cítím se jak kapka deště, chladná a samotná. Nevím co chci ještě, nechci být už samotná. Ty mi chybíš, právě Ty, zkus mi říct už dost samoty.

 

Dvě srdíčka vedle sebe a přes ně bílá páska, nikdy nám nezahyne naše věrná láska.

 

Hvězdičky pomalu blednou, posílám pusinku něžnou, ať se Ti krásně vstává, ať víš,že Tě mám ráda. K tomu něžné pohlazeni od té, co teď s Tebou není.

 

I když nám osud v setkání brání, mé city Ti napíšu v tomto přání. Myslím na Tebe, chybíš mi moc, den smutný je bez Tebe, večer i noc.

 

Já kočička malá, jak jsem ráno vstala, kladla jsem si na srdíčko, že poslat Ti mám přáníčko. Já přeji ti dnes slunný den, ať splní se Ti Tvůj sladký sen. Ať smích na tváři nevymizí, ať štěstí, láska Tě zatíží.

 

Jak vločky sněhu potřebují mráz. Jak řeky potřebují hráz. Jak hvězdy potřebují nebe. Tak já potřebuji tebe.

 

Jako krásná růže kvete, tak ať kvete život tvůj. Mnoho štěstí ať ti plyne, přitom na mě pamatuj.

 


Další stránky: 1 2 3 4 5 6

Úterý 18. června 2024        Pošlete jim sms přání!