…stačí si jen vybrat to správné…

SMS přání na Mikuláše

1. Věříte na Mikuláše.
2. Nevěříte na Mikuláše.
3. Hrajete Mikuláše.
4. Vypadáte jako Mikuláš. :-)

 

Až k tobě jednou přijde pán s bílými vousy, v červeném kabátě a narve Tě do pytle, neboj se, napsal jsem Mikulášovi, že Tě chci za dáreček! :-)

 

Až tě večer čerti lapnou, až za tebou pytel zapnou, nebraň se a neměj zlost, na světě je lidí dost! V pekle teplo, jídlo pití, samej ocas – závidím ti!

 

Budliky, budliky, nesu čerstvý rohlíky… Krásného Mikuldu přeje #VASEJMENO#

 

Mikuláše máme všichni moc rádi, nesmí ho však potkat jeho kamarádi. Pevnou vůli asi nemá, když šel s nima na Jelcina. Z alkoholu oněměl a na dárky zapomněl. Děti večer proplakaly, že Mikuláše nedostaly. Z toho plyne poučení, že na mikuláše pít, dobré není.

 

Mikulášská idylka krásná se zdála, v cestě mě bohužel, hospůdka stála. jsme národ veselý, berte to žertem u kamen čekal mě Mikuláš s čertem. Už to tak vypadá, jste v pěkným srabu, dárečky nebudou já na to dlabu. Pravda je taková, není jí rovno, já od vás dostávám každý rok hovno. Tak asi nepřijdu, moc mě to mrzí, však příští mikuláš bude už brzy. Poklusem s kreditkou kupujte dárky, já si dám pivečko a teplý párky. Komu co nadělit, pečlivě zvažte, já si dám vínečko a vy se snažte!!! S úsměvem na tváři… moc vám to sluší, VESELÉ VÁNOCE a slunce v duši. Mikuláš

 

Přeji Ti moc a moc krásného Mikuláše. PS:Mikuláša s čertem už jsem potkal, ale anděla ještě ne, nenech mě dlouho čekat, kdy Tě zase uvidím?

 

Protože jsi celý rok zlobil(a), tak nejen, že nedostaneš nic pod stromeček, ale přijde si pro Tebe čert. Prosíme rozlučte se s rodinou, Váš Mikuláš.

 

V okně kvetou květy z ledu, těšíme se na koledu. Krátký den a dlouhá noc, už je blízko do Vánoc.

 

Vánoční idylka krásná se zdála, v cestě mi bohužel hospůdka stála. Jsme národ veselý, berte to žertem, u kamen čekal mě Mikuláš s čertem. Hezkého Mikuláše…

 

Vážený zákazníku. Oznamuji vám, že vzhledem k meziročnímu růstu cen uhlí a brambor bude s účinností od 5.12. těm, kteří zlobily dávat rovnou přes pusu nebo na zadek váš Mikuláš.

 

Venku se zas čerti žení, snížek létá po nebi, Mikuláš už jablka shání, anděl pěje koledy. 5. prosinec se blíží, děti mají strach, čert si na ně metlu shání, bude lítat prach!!!

 

Venku se zas čerti žení, snížek létá po nebi, Mikuláš už jablka shání, anděl pěje koledy.

 


Úterý 18. června 2024        Pošlete jim sms přání!