…stačí si jen vybrat to správné…

SMS přání na dobrou noc

Motto:
Když láska Tvá o samotě musí usínat,
napiš SMS na dobrou noc z které se srdce vás obou bude radovat.
Když dlouhé noci bez Tebe musí prožívat,
touží mít věcičku nějakou od Tebe protože se Tě nemůže dotýkat.
A až při spánku blízkost té věcičky pocítí,
společný sen o vás dvou se ve skutečnost promění.

(šepot nočního anděla)

 

Ahojky poupátko, mám jen malou chviličku, tak Ti píšu zprávičku. Klíží se mi očička, spal bych jako kočička, posílám Ti políbení, protože som zaľúbený :-)

 

Až bude noc, tou noční tmou se má slova k Tobě polinou. Ze srdce však plynou. Snad hvězdy přepošlou přání mé. Že dobrou noc chtěl jsem Ti dát, lehce Tě políbit na rty a kousek sebe k tomu dát Ti. To na krásné snění Ti chci přáti. Krááásné sníky.

 

Až se zase shledáme, noci šanci nedáme, tma ukryje naše těla, budou celá odhalená. Co bude dál? Dobře víš! Tak, má lásko, ať už spíš!

 

Až večer půjdeš spát a únavou ti víčka padnou dolů, vzpomeň na to, co prožili jsme spolu. Nevím, kde se to vzalo, ale my dva jsme jak jedno tělo. Miluju Tě.

 

Až vyjdou hvězdičky, koukni se na nebe, jedna z nich určitě svítí tam pro Tebe, když si budeš něco přát, přání Tvoje splní snad. Potom můžeš sladce spát, sny krásné se Ti budou zdát. Chybí mi Tvůj milý smích, záblesk v hnědých očích Tvých, sladkou pusu na líčko, spi sladce, mé sluníčko.

 

Den pomalu už se končí, hvězdnou tmou se s námi loučí. Ty i já už půjdeme spát, necháme si svůj sen zdát. V tom snu za barevnou duhou, kde teče láska struhou, my podél té struhy jdeme, pod vodopádem se obejmeme. Až v říčce slov se poznáme, možná si lásku vyznáme. Dobrou noc a velkou pusu…

 

Dobrou noc a krásné snění, co dnes bylo, to už není. Teď už ale krásně spi a nech si zdát krásné sny :-*

 

Dřív, než se Ti víčka zavřou, ke spánku se položíš a své unavené tělo na postýlku položíš, chci Ti popřát krásnou noc, nádherných snů moc a moc…

 

Hajinkej, andílku, posílám Ti pusinku :-* na dobrou noc, miluju Tě moc.

 

Hezky se vyspinkej, má krásná lásko. Sladké sny si nechej zdát, má roztomilá krásko. Stýská se mi strašně moc! Nechám si o Tobě zdát celou, celičkou noc. Moc Tě miluju! Úplně k zbláznění! :-*

 


Další stránky: 1 2 3 4 5

Úterý 18. června 2024        Pošlete jim sms přání!