…stačí si jen vybrat to správné…

SMS přání a blahopřání k svátku

Motto:
SMS přání to není jen tak lecjaká věc,
má dvě barvy – bílou podklad, černou text.
Pošleš ho babičce, příteli a nebo kamarádce k svátku
a SMS přání zůstane ukryté v jejich srdci na památku.
Když slova přání navíc darem zpečetíš,
radost svou i blízkých svých ještě umocníš.

(Lumi & hlas anděla štěstí)

 

Co ti k Tvému svátku přát, snad štěstí a lásku vše co Ti život může dát. Co víc ti ještě přát snad už jen překrásného prince a pohádkový hrad. Vše nejlepší!

 

Co Ti k Tvému svátku přát? Vše nej co Ti život může dát! Co Ti ještě přát? Snad už jen překrásného prince a pohádkový hrad!

 

Dnes je tvůj sváteční den a mají tě rádi tví kamarádi nejen. Proto ti z celého svého srdíčka přeji hrozně moc zdravíčka, lásečky a štěstíčka. Vše nejlepší (zdrobnělina jména) jen k tvému svátečku!!

 

Dnes máš svátek a proto Ti chci přát, aby ses měl vždy čemu smát. Abys nikdy neměl důvod k smutku a smích ochránil Tě od zármutku.To a ještě více Ti přeje.

 

Dneska kdosi svátek slaví, tak nechť má uvolněné mravy, ať pije a skotačí a dech mu pak vystačí až do dne příštího, s přáním všeho nejlepšího…

 

Hodně štěstí hodně lásky, dnes je tvůj den neměj vrásky. Chytni někde sponzora a dej si řádně do těla. Oslav svátek jak se patří, ať mají vztek Ti co se mračí.

 

Já Ti přeji na Tvůj svátek, stolek plný štamprlátek. Pěkné kluky k milování, měkkou postel na vyspáni. A co dál se bude dít, to si umím představit. Slav svůj svátek vesele, jen nespadni z té postele.

 

Já Ti přeju na jmeniny, ať se máš jak nikdo jiný. Hodně štěstí, lásky, zdraví, co je špatné, ať se spraví. Denně důvod pro zasmání, pusa – a je konec přání.

 

Já Ti přeju na Tvůj svátek, aby Tě čert nebral v pátek. Ať Tě vezme v sobotu, za tu Tvoji dobrotu.

 

Je den Tvého svátku, proto přijmi těch pár řádků. Abys v lásce štěstí měla, žárlivostí netrpěla. A vše k dobrému ať se v Tobě sklání to jest moje přání.

 

K svátku… Lásku, prachy, štěstíčko, hodně pevné zdravíčko. Ať se s mladým nehádáte, co nejdéle se rádi máte!

 


Další stránky: 1 2

Úterý 18. června 2024        Pošlete jim sms přání!