…stačí si jen vybrat to správné…

Posílám Ti esemes, opijte se ještě dnes. Zdraví, štěstí, dobrý mok, ať je šťastný Nový rok, přeje…

 

Přejeme vám v Novém roce, ať vás osud nezradí, jenom láska a cit v srdci, ve starostech poradí. K tomu moře lásky a zdraví přeje…

 

Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví barví se džíny, prdel mu natrhla petarda z Číny. Už stačí jen krok a je tu Nový rok!

 

S první vteřinou nového roku, končí staré příběhy a začínají nové. Ať ten následující je plný štěstí a lásky. Jdu mu vyšlapat do sněhu cestičku… Šťastný nový rok 20xx

 

Šumivý mok a přátel bandu, na Nový rok užij si srandu. Ať bolehlav tě netrápí a štěstí tě rokem 20xx provází.

 

Tak je to tu zas, další rok v davu mizí a s ním něco v nás, ten nový zdá se cizí. Tak je to tu zas, ten čas letí, zakmitá se jak konečky řas, vymete z koutů smetí. Tak jsme o rok starší a s námi celý svět, nové dny už raší, nebuďme netrpěliví, rozvité nemohou být hned. Zítřek je neznámá, zítřek je naděje. Dobrý celý příští rok.

 

Úspěšný zbytek roku, jiskru v oku, sílu v rozkroku, jistotu ve skoku, nebýt bez floku, střílet od boku a nebát se roku 20xx přeje…

 

V klidu si užijte vánoční chvíle, po Novém roce zas v plné síle, vykročte nanovo a v dobrém zdraví, po celý rok přeju Vám, abyste se smáli.

 

Za dveřmi je Nový rok, chutné jídlo, skvělý mok. Dobrou zábavu si přejme, na alkohol pozor dejme. Radosti ať hodně máme, všemu zlému na frak dáme. Príma rok 20xx přeje…

 

Za okny sype se sněhu jak kráva, domov nám provoní Fernet a tráva. Půlnoc se blíží, nohy se pletou, děti zas uvidí maminku sjetou. Tátovi krví se obarví džíny, prdel mu roztrhla petarda z Číny. Ať se Vám povede poslední krok – přeji Vám úspěšný ten další rok.

 

Zapálil jsem rachejtli, ozvala se rána. Z natrženou prdelí nedožiju rána. Doktoři se radili, k smrti jenom krok. Pak mi prdel zašili, šťastný nový rok!!!

 

Zas rok se s rokem sešel, zas se láme čas, co často měnil směr, trochu pohladil a víc bolel nás. Zas další rok k létům se přidá, zas je jich o rok víc, špatné s dobrým se střídá, někdy nezbude ti nic. Zas stojíš na začátku, a uprostřed života, ať provází tě méně smutku, ať víc vítězí láska a dobrota.

 

Zvoní zvoní zvonec, že je roku konec. Zvedněme tedy skleničky a připijme na rok celičký. Ať štěstí, zdraví nás v něm provází a nic dobrého se nezkazí. a připijme na rok celičký.

 


Další stránky: 1 2

Sobota 23. října 2021        Pošlete jim sms přání!