…stačí si jen vybrat to správné…

K tvým narozeninám – Třikrát denně máš možnost prožít něco vzrušujícího…
1. Snídani
2. Oběd
3. Večeři
Každopádně všechno nejlepší!

 

K Tvým narozeninám Ti přeji vše, co si můžeš přát. Snad princeznu z pohádky, snad nejkrásnější hrad. Přeji Ti štěstí plný klín, ne, neříkej, že chceš mnohem míň. Přeji Ti, aby ses jen smál a smutek nikdy nepoznal. Abys vždy lásku v srdci měl a pisatele tohoto si občas připomněl.

 

K Tvým narozeninám, jíst zdravě, hodně cvičit, chodit brzy spát žít v čistotě. To jsou tajemství dlouhého života. Tajemství šťastného života jsou: jíst, co Ti chutná, hodně spát, chodit často pařit a užít si co můžeš. Všechno nejlepší.

 

Kdo narozky dneska slaví? Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať Tě život vždycky baví. Den co den ho užívej, ze života radost měj. S láskou v srdci jde vše líp, zamiluj se, budeš fit. Víš, jak chmury odzbrojíš? Úsměvem je porazíš! Náladu vždy dobrou měj a problémy nemívej. To vše a ještě mnohem víc Ti přeje #VASE_JMENO#

 

Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych ti vykouzlila, abys v životě štěstí jen měl a na mě již nikdy nezapomněl!

 

Krásné narozeniny! Jsou jen dvě věci na světě, se kterými můžeš určitě počítat. Že budeš pořád starší a starší a že se najde někdo, kdo Ti to připomene! Všechno nejlepší k narozeninám..!!

 

Milý… vidíš, jak ten čas letí! Ještě před x lety si skákal taťkovi v pytlíku a teď už je z tebe pořádný chlap! Krásné narozeniny Ti přeje…

 

Mnoho dárků pěkných, k tomu všechno nej, hodně chvilek šťastných, života si užívej. Krásné narozeniny!

 

Můj stříbrný pramínku, kolik je v řece kamínků, kolik je zamilovaných srdíček, kolik je na světě písniček, kolik je na stromech listí, tolik Ti přeji lásky a štěstí.

 

Nevím co by sis přála,ale ať je to cokoli, přeji Ti to převázáno stuhou hřejivou, s květinou co voní svobodou a bonboniéru plnou pocitů, které tě pohladí.

 

Přeji Ti to, co člověk nejvíc potřebuje – zdraví, to co marně hledá – štěstí a to bez čeho se nedá žít – lásku. Vše nej ať máš vždy vedle sebe někoho s kým je to krásné.

 

Přeji ti, aby Ti vítr do cesty vál štěstí, abys dobře vybíral na rozcestí, aby Tě nikdy nikdo neopustil, abys odpouštěl vše, cos dosud neodpustil, abys uměl lásku dát a říci větu mám Tě rád.

 

Přeju ti vše co člověk může přát, ať máš svou lásku komu dát, rozum co v nouzi poradí, ruku co v žalu pohladí a hlavně přátele, co nikdy nezradí!

 


Další stránky: 1 2 3

Středa 24. července 2024        Pošlete jim sms přání!