…stačí si jen vybrat to správné…

 

Támhle letí Ježíšek, má roztrhaný kožíšek a prázdnou mošničku, bude tu za chviličku.Okradla ho unie, okradl ho stát, konečně to pochopil, bude na nás s*át. Šťastné a veselé!

 

Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement a nebo maltu, otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky ti přinese jedině Ježíšek!

 

Už tu máme zase po roce, ty tradiční Vánoce. Z práce volno, všude samé žrádlo, na břiše nám z toho přibyde sádlo.

 

Vánoce se kvapem blíží, Ježíšek se oknem plíží. Vidím, že má velkou kárku a v té kárce hodně dárků, ať co nejvíc je pro Tebe a zima ať tak nezebe. Krásné svátky přeje #VASE_JMENO#

 

Venku mráz a sype se sněhová nadílka, pokoj náš provoní anýz a vanilka. Zpívejme vánoční koledy jako andělé, po roce Vánoce, tak ať jsou šťastné a veselé.

 

Z oblohy se sypou hvězdičky. Slyšet jsou koledy z dáli. Zvěstuje anděl maličký. Ať splní se vše, co k Vánocům jste si přáli.

 

Zachytit do dlaně sněhovou vločku, z kuchyně vůně od kapra po vánočku, a starý zvoneček lehounce zašlý, balíčky svázané stříbrnou mašlí, na kamnech purpura a v ruce part Tiché noci – takovou pohodu přeji všem o Vánocích. Až ze třpytu stromku a ze záře svíček s pastýři sklánět se budete u jesliček, ať Gloria tmou světa zní, do nového roku, do všech jeho dní.

 

Zatím, co jsi klidně spal, Ježíšek na okno zaklepal. Ozdobil vánoční stromeček, pod něj ti nadělil dáreček. Veselé Vánoce přeje #VASE_JMENO#

 


 

Další stránky: 1 2 3

Sobota 24. září 2022        Pošlete jim sms přání!